top of page
afiş1.jpg

Çevre Psikolojisi Araştırma Grubu ve Labouratuvarı (EnviPsy RG & Lab) çalışma alanları kapsamında yıl boyunca çeşitli etkinlikler düzenleyerek ilgili alanda çalışan araştırmacıları bir araya getirmeyi ve bu alanda yürütülen çalışmaların tartışılacağı farklı platformlar yaratmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda, başta iki senede bir düzenlenen ulusal Psikolojide Çevre ve İklim Değişikliği Çalışmaları Sempozyumu olmak üzere, çeşitli etkinlikler düzenlemeyi hedeflemektedir.

 

İlki EnviPSy RG & Lab ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Psikoloj Bölümü ev sahipliğinde 26-27 Kasım 2022 tarihinde çevrim içi olarak gerçekleştirilen sempozyum hakkında ayrıntılı bilgiye 2022Sempozyum bağlantısından ya da sempozyumun internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Ülkemizde çevre ve iklim değişikliği konularını odağına alan ilk ulusal psikoloji etkinliği olan Psikolojide Çevre ve İklim Değişikliği Çalışmaları Sempozyumunda ve diğer etkinliklerimizde lisans ve lisansüstü düzeyindeki psikoloji öğrencileri ile bu alanda çalışmalar yürütüen akademisyenleri buluşturmayı amaçlıyoruz.

 

EnviPsy RG & Lab'ın düzenleyeceği etkinliklerden haberdar olmak için web sayfaımızı ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayınız. 

Yeni etkinliklerde görüşmek dileğiyle

bottom of page