top of page

Events

Çevre Psikolojisi Araştırma Grubu ve Labouratuvarı (EnviPsy RG & Lab) çalışma alanları kapsamında yıl boyunca çeşitli etkinlikler düzenleyerek ilgili alanda çalışan araştırmacıları bir araya getirmeyi ve bu alanda yürütülen çalışmaların tartışılacağı farklı platformlar yaratmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda, başta iki senede bir düzenlenen ulusal Psikolojide Çevre ve İklim Değişikliği Çalışmaları Sempozyumu olmak üzere, çeşitli etkinlikler düzenlemeyi hedeflemektedir.

Ülkemizde çevre ve iklim değişikliği konularını odağına alan ilk ulusal psikoloji etkinliği olan Psikolojide Çevre ve İklim Değişikliği Çalışmaları Sempozyumunda ve diğer etkinliklerimizde lisans ve lisansüstü düzeyindeki psikoloji öğrencileri ile bu alanda çalışmalar yürütüen akademisyenleri buluşturmayı amaçlıyoruz.

Çevre Psikolojisi Araştırma Grubu'nun (EnviPsy-RG) etkinliği olarak Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Psikoloji Bölümü bünyesinde bulunan Çevre Psikolojisi Laboratuvarı (EnviPsy -Lab) ev sahipliğinde 26-27 Kasım 2022 tarihinde çevrim içi olarak gerçekleştirilen sempozyum hakkında ayrıntılı bilgiye 2022 Sempozyum bağlantısından ya da sempozyumun internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sempozyumun ikincisi bu yıl da Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Psikoloji Bölümü bünyesinde bulunan Çevre Psikolojisi Laboratuvarı (EnviPsy -Lab) tarafından düzenlenecektir. Psikoloji alanından lisans ve lisansüstü düzeydeki öğrenciler, uzman ve akademisyenlerin katılımına açık olan sempozyum 23-24 Kasım 2024 tarihlerinde ücretsiz çevrim içi olarak gerçekleştirilecektir. Sempozyum ile ilgili ayrıntılı bilgileri sempozyum web sayfasından edinebilirsiniz.

Yakında görüşmek dileğiyle!

1.png
afiş1.jpg
bottom of page